Questra World

QUESTRA WORLD

 

A więc nadszedł ten czas, Panowie i Panie, postanowiliśmy z moją żoną być bogaci.
To nie żarty, ale jak to zrobić …łatwiej postanowic niz wykonać…hmmmm
Myślelismy ,myśleliśmy idoszliśmy do nastepujących wniosków:
– wykształcenia wyższego nie mamy ,niby możemy zrobić ,ale jednak jest to czasochłonne,
– po drugie, nawet jak juz będziemy mieli te dyplomy, to bez znajomości daleko nie zajdziemy,
– po trzecie , w naszych pracach dużo wiecej już nie wyciśniemy – mamy te 1000 euro i trochę na rękę (niby dobrze, ale to wciąż tylko egzystencja), ale to nie zaspokaja naszych apetytów,
– i wreszcie ostatnie – Iryna kategorycznie odmówiła rozpoczecia kariery prostytutki…

Cóż więc robić, nie ma rady ,trzeba szukac pomocy w internecie. Szukamy,szukamy i tak: albo seks oferty ,albo piramidki,albo jakieś podejrzane propozycje.
Swoją drogą zauważyliście jak my Polacy dostajemy jakiś stanów kurwicznych, lęków na samą wzmiankę o piramidach?
W końcu wpadlismy na pomysł inwestycji, a że mieszkamy w Hiszpanii poszukaliśmy hiszpańskiej firmy inwestycyjnej. Nasz wybór padł na
QUESTRA HOLDINGS (uwaga reklama!)
z siedziba w Madrycie , więc łatwą do sprawdzenia. Sprawdziliśmy – jest na miejscu, ładne panie w środku ,czyli to co tygryski lubia najbardziej!!!
Druga ważna sprawą jest możliwośc dokonania fajnych inwestycji, np. gdy wpłacisz 2430 euro , co miesiąc możesz wypłacac 525 euro i sobie z tego zyć lub tez poczekać z wypłatą rok i wtedy będziesz mieć już 6300. Niezłe co?
Oczywiscie sa tez inne portfele inwestycyjne , łącznie chyba jest ich 8 na poziomie podstawowym, więc wybór jest spory.

 

NIE CZEKAJ ZAREJESTRÓJ SIĘ !!!

Jeżeli jednak to ci nie wystarcza możesz zarabiać dodatkowe pieniądze w inny sposób – dołączając do grupy , która promuje inwestycje w internecie,pisząc posty ,rozmawiając z ludzmi i rozbudowując swoją strukturę (żeby nie powiedziec piramidę , bo mnie zadzgaja plastikowymi widelcami…).
Ja pomyślałem sobie tak: chłopie młody jeszcze jesteś, umiarkowanie przystojny,skromny ,gadane masz ,więc nie będziesz gnił chyba do końca życia fabryce?!
Skoro inni zarobili na tym ,to ty też możesz, głupi nie jesteś (tutaj z Iryną często się kłócimy,ale…).
Skontaktowałem sie z fajną babką, liderką czołowego zespołu inwestorów w
QUESTRA, która szybko wytłumaczyła mi co jest grane – bez zbędnego pierdolenia i owijania w bawełne.
Tak ,trzeba zainwestowac pieniądze (min. 90 euro) , tak ,trzeba zapieprzać w internecie żeby zarobić, pieniadze same do nas nie przyjdą i tak , na koncu będzie zajebiście .
Widac ,że Ania (tak ma na imie ta Pani) jest nastawiona na szybki zarobek, co mnie bardzo cieszy , bo nie pozwoli mi się za bardzo lenić i szybko zacznę się tarzac w kasie.
dobra teraz koniec już tego cukru. Kto chce wiedziec więcej niech sie ze mną skontaktuje www.brescka2502@gmail.com, a kto nie chce wiedzieć nic , niech tego nie robi .
Na koniec umieszczam krótka prezentacje firmy po polsku i po hiszpansku:

 

Ok. więc umieściłem juz odpowiedni post na fejsie, a dla tych co nie czytali bo np. nie maja fejsa powiem jeszcze raz. Moja inwestycja (90 euro), po tygodniowym naliczeniu zwróciła się w oszałamiającej sumie prawie 4 euro (w skali miesiaca da mi to jakies 16 euro). Skłania mnie to do optymistycznego patrzenia na przyszłą współpracę z ta firma oraz do kolejnych inwestycji. Umieszczam dwa zdjęcia z tego naliczenia ,żeby nikt nie mówił że łże.

 

 

dołącz do nas !!!
 

Teraz wzorem innych tego typu artykułów powinienem sobie trzasnąć fotkę z plikiem pieniędzy, sęk w tym że jeszcze tego pliku nie mam (ale będę miał), ale w przyszłości zrobię co będę mógł.

Jeżeli chcecie sie zapoznać z innym biznesem ,w którym działam zapraszam na FUTURENET

Witam!

Krótko, bo czas leci ,a pieniądze nie spią. Wczoraj minął drugi tydzień moich inwestycji z Questrą Holding i z 3,9 zrobiło się 7,4 euro.


Wiem, wiem, narazie malutko, ale nadejdzie jeszcze czas wielkich inwestycji i wielkich pieniędzy. Ktokolwiek jest zainteresowany współpraca ze mną znajdzie sposób ,zeby sie ze mną skontaktować. Jeśli nie jestes zainteresowany, nie pisz i nie zawracaj gitary…
Zapraszam równiez do zapoznania sie z moim nowym biznesem
FUTURENET , o którym zamieszczę osobny wpis. Na dzisiaj to tyle, pozdrawaim serdecznie i pa!

 

rejestracja

 

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Rejestracja do Questra Holdings zajmuje dosłownie kilka minut i składa się z dwóch etapów. W formularzu, który wyświetla się jako pierwszy, musisz podać swój numer telefonu komórkowego, gdyż na niego otrzymasz sms z hasłem.

Następnie przechodzisz do drugiego formularza w którym wybierasz rodzaj zakładanego konta (osobiste lub firmowe), wprowadzasz swoje Imię oraz Nazwisko, podajesz adres email oraz wpisujesz hasło, które otrzymałeś chwilę wcześniej.

Po poprawnym wypełnieniu wszystkich pól, zostajesz automatycznie zalogowany i możesz przejść do weryfikacji swojego konta. Zapraszam do oglądnięcia filmu ,na którym wszystko bedzie wytłumaczone krok po kroku.

 

rejestracja

 

 

ZAKUP PAKIETÓW INWESTYCYJNYCH

A w tym krótkim filmie pokazane zostanie jak dokonywać zakupu pakietów inwestycyjnych i na co zwracac uwagę. Miłego oglądania.

 

REJESTRACJA

 

 

Be Sociable, Share!