BIEGANIE

demon/ Kwiecień 17, 2017/ Uncategorized

Oczywistym jest fakt ,że osoba ,która nigdy nie biegała nie będzie rozpoczynać od razu od programu dla maratończyka. Najpierw tzreba zbudować solidne podwaliny, czyli zbudowac formę która pozwoli mi przebiec swobodnym tepem 40 minut.

Jak sie do tego jednak zabrać ? Od czego mamy internet. poszukałem , poszperałem i znalazłem stronkę www.biegaj40minut.pl , na której mam rozpisany program na 12 tygodni.

Trening jest prosty i wygodny, biegamy 3 razy w tygodniu , co drugi dzień. Cały program rozpoczynamy od zrobienia testu, który pozwoli nam określić poziom naszego zaawansowania. 

Strona jest zrobiona bardzo przejzyście, w zasadzie jesteśmy prowadzeni przez cały okres za przysłowiową "rączkę", więc nic tylko biegać !

 

 

ZACZYNAMY !!!

 

MOTYWACJA

Rzecz bardzo ważna ,zarówno w sporcie jak i w życiu. Pozwala nam dokonywać rzeczy, które wydaja nam się niemożliwe do wykonania. Niektórzy nazywaja też ją " dzwignia" i bardzo dobrze jeśli każdy z nas znajdzie sobie taką " dzwignie". O mojej dzwigni opowiadam w filmiku zamieszczonym poniżej

 

 

Be Sociable, Share!